Volné pracovní místo  Reklamační technik v oblasti jízdních kol

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Reklamační technik Mojekolo / Schindler sport

Náplň práce:
Vyřizování reklamací pro velkoobchod a maloobchod.
Evidence reklamací, hlídání termínů vyřizování reklamací, posuzování.
Kontakt s dodavatelem (angličtina) i koncovým zákazníkem.

Požadavky:
Dobrá znalost a orientace v oboru a technice jízdních kol.
Manuální zručnost a zkušenost se servisem všech typů jízdních kol.
Znalost Angličtiny slovem i písmem. Znalost Němčiny výhodou.
Komunikativnost, samostatnost, reprezentativní vystupování, vlastní aktivita, smysl pro detail.
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ.
Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
Odpovědnou pozici v zaběhnutém pracovním týmu.
Zázemí stabilní společnosti. Příjemné pracovní prostředí.
Zaměstnanecké výhody (stravenky, zaměstnanecké ceny zboží, firemní akce...).
Nástup od 1.3.2017.
Hrubá mzda 20.000 – 23.000,-Kč.
Pracovní místo pobočka Kravaře.

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, použijte odpovědní formulář
Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Michal König, použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017