Zařazeno v oborech:
Chemie a potravinářství
Pozice:
Řezník / uzenář
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Řezník / uzenář Svitavy

Volné pracovní místo řezník - uzenář

14.9.2016
Miroslav Koudelka
Místo pracoviště
nám. T. G. Masaryka 31/31, Město, 571 01, Moravská Třebová
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň: Bourání a zpracování masa
Požadujeme: Bezúhonnost,sa­mostatnost, pra­xe

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Podobné nabídky práce

dělník ve výrobě - zpracovatel drůbeže
Požadujeme: - flexibilitu, pečlivost, spolehlivost - zdravotní způsobilost pro práci v chladném prostředí a práci s potravinami Nabízíme: - prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou - možnost profesního růstu - odpovídající m ...
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Biskupická 776, Jevíčko Plný úvazek
týden
pracovník/ce na expedici uzenin
Pracovník/ce na expedici uzenin, možno i bez vzdělání mimo obor možnost stravovávní, čtvrtletní, roční bonusy,prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. 191, Sloupnice Plný úvazek
aktivní
pracovník/ce masné výroby
Pracovník/ce maxné výroby, výroba uzenin a specialit, možno i bez vzdělání mimo obor možnost stravovávní, čtvrtletní, roční bonusy,prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
aktivní
pracovník/ce na expedici masa
Pracovník/ce na expedici masa, možno i nevyučen, nutná práce s nožem a znalost masa možnost stravovávní, čtvrtletní, roční bonusy,prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
aktivní
řezník
řezník, pracovník na bourárně masa, vyučení v oboru možnost stravovávní, čtvrtletní, roční bonusy,prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
aktivní
Řezník bourač ,kuchař na úprava masa a krájení gulášů.
Telefonický kontakt nutný předem ! Jedná se o bourání vepřových půlek a Hovězích čtvrtí na bourarenských linkách úprava a porcování,krájení masa dle požadavků klienta. Ubytování zdarma,roční odměny,firemní akce. ...
Baxant spol. s r.o. Polička Plný úvazek