Volné pracovní místo  Řidič/ka nákladního automobilu - tahače (C + E)

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: transport pneumatik včetně nakládky/vykládky. Mimo sezónu řízení dodávek do 3,5t, přes sezónu tahač s návěsem (cca 60 jízd s návěsem ročně). Denní nájezd maximálně do 360 km.

POŽADUJEME:
1) řidičský průkaz sk. B, C, E;
2) platný profesní průkaz;
3) min. 2 roky praxe s kamionovou soupravou;
4) čistý trestní rejstřík;
5) fyzickou zdatnost (zdravotní způsobilost);
6) samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita;
7) orientace a praxe v opravách motorových vozidel výhodou

Více informací naleznete na použijte odpovědní formulář

Váš životopis nám prosím zašlete na: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016