Volné pracovní místo  ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČ/-KA, SILNIČÁŘ/-KA
  • Pracovní poměr na dobu určitou od 15. 12. 2016 do 30. 11. 2017, termín nástupu: 15. 12. 2016, třísměnný provoz
  • Náplň práce: práce spojené s výkonem zimní údržby silnic, zejména posyp vozovek chemickým nebo inertním materiálem a pluhování; řízení motorových vozidel a obsluha stavebních strojů a mechanismů, pro které je držitelem oprávnění; kontrolní prohlídku motorových vozidel, stavebních strojů a mechanismů před, v průběhu a po ukončení práce; operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy; práce při údržbě součástí a příslušenství silnic I., II. a III. třídy; pohotovost k výkonu zimní údržby, zajištění výjezdů pro zajišťování BESIPu a neodkladných zásahů na silniční síti silnic I., II. a III. třídy
  • Požadujeme: SOU technického zaměření; praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou; řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření; řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě; samostatnost, svědomitost, organizační schopnosti, flexibilita
  • Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář a do předmětu uveďte „řidič, silničář RK“. Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru. Úplné znění inzerátu najdete na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky Kč 90,--
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené v roce

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.12.2016 do 30.11.2017