Volné pracovní místo  ŘIDIČ/-KA skup. C na denní rozvozy (Man TGL 12.220 klima)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

ŘIDIČ/-KA skup. C na denní rozvozy s Man TGL 12.220 klima, skříň s čelem celková do 12t rok 2011 Euro 5
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned (první 2 dny zaučíme)
  • Náplň práce: jedná se o každodenní rozvozy pro rozvíjející se firmy Gebruder Weiss po Královéhradeckém a Pardubickém kraji; nakládka pracovní dny v 7 hod. ráno, poté rozvoz 15 - 20 míst do 230 km s každodenním návratem na depo do 17 hod.
  • Požadujeme: min. základní vzdělání, ŘP sk. C + profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření (pokud není, zařídíme v Hradci), kartu do tachografu, praxi na rozvozech s cca 15 vykládkami a znalost Královéhradeckého a Pardubického kraje, bezúhonnost, spolehlivost, dodržování předpisů, samostatnost, komunikaci se zákazníky na úrovni
  • Nabízíme: mzdu od 26 000 Kč hrubého + možné odměny, volné víkendy a svátky, denně návrat na depo - domů, neomezenou sim kartu i s daty, firemní pracovní oblečení Gebruder Weiss, 1x ročně zařídíme a hradíme společné profesní školení + školení BOZP
  • V případě zájmu nebo pro bližší informace volejte od 7:00 do 18:00 hod. na tel.: použijte odpovědní formulář (p. Hovorka ml.) nebo nás můžete po dohodě navštívit od 6:30 do 16:00 hod. v Rybné nad Zdobnicí č.p. 53 u Vamberka

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017