Volné pracovní místo  Řidič/ka motorového vozíku (skladník/nice)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Forez s.r.o. výrobce kovových a plastových dílů pro přední automobilky přijme pracovníka na pozici: Řidič/ka motorového vozíku (skladník/nice)
MÍSTO VÝKONU: Sázava č.p. 1, 563 01 Lanškroun
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • starost evidenci skladového hospodářství a s ní spojenou expedici materiálu a kontrolu a evidenci přijímaného a vydávaného zboží a materiálu
POŽADUJEME:
  • platné oprávnění na VZV výhodou
  • praxe s řízením VZV
  • pečlivost
  • SOU, SOŠ
NABÍZÍME:
  • práci ve stabilní neustále se rozvíjející firmě
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost dalšího odborného růstu
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • stabilní pracovní místo
  • práci v týmu pro přední automobilky

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na obědy
  • Zvláštní prémie - odměna za plnou docházku

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 3.4.2017