Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Zlín

Volné pracovní místo Řidič nákladního automobilu Tatra

22.9.2016
Spojmat CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Letiště 1065, Otrokovice, 765 02, Otrokovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: řidičský průkaz – profesní průkaz řidiče, řidičský průkaz – řízení nákladních automobilů – skupina C, řidičský průkaz – řízení motorových vozidel s přívěsem – skupina E, praxe
Práce v okolí Kroměříže.
Nástup možný dle dohody ihned.
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Výhody: prémie dle odpracovaných hodin
V případě zájmu o toto místo zašlete životopis na e-mail: poslat email

Podobné nabídky práce

řidiče/čku s praxí C+E min.2roky na autocisternu ADR, tř.3.
Přijmeme řidiče/čku s praxí C+E min.2roky na autocisternu ADR, tř.3. Řidičům/kám bez ADR možnost získání ADR průkazu zprostředkujeme. Zaváží se čerpací stanice v ČR nebo v pohraničí Rakouska nebo německa. Jezdí se pravidelně Po-Pá ...
TEREO plus s.r.o. ČR Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
řidič MKD, sklapěci silo
řízení tahače MB Actros s obsluhou sklápěcího sila. Přepravují se prášky, granulát, krmné směsi. Jezdí se v 14-ti denních turnusech = 14 dní práce, přepravy po EU, 14 dní volno.
TEREO plus s.r.o. EU Plný úvazek
aktivní
Řidič nákladního vozidla (sólo).
Náplň práce: vnitrostátní přeprava. Požadavky: ŘP sk. C, chuť do práce.
ANIVIA, s. r. o. Pod hájem 1306, Vizovice Plný úvazek, Plný úvazek
aktivní
Řidiči nákladních automobilů - MKD
Řidič nákladního automobilu - MKD, ŘP - sk. CE, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychotesty
V-SPED, s. r. o. třída 3. května 639, Zlín Plný úvazek
aktivní
Řidič nákladního vozidla vnitrostátní přepravy.
Linka Zlín - Praha - Zlín. Požadavky: ŘP sk. C + E. Nástup možný ihned.
LP Okno - Trans, s. r. o. Zlín Plný úvazek
aktivní
Asanátoři - řidiči
Požadavky: řidičský a profesní průkaz skupiny C Výhody: poukázky na stravování
MAT, spol. s r.o. K. Čapka 1918, Otrokovice Plný úvazek