Volné pracovní místo Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)

13.6.2016
Isolit-Bravo, spol. s r.o.
Jablonské nábřeží 305, Jablonné nad Orlicí, 561 64, Jablonné nad Orlic…
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

Pracovní pozice je vhodná pro uchazeče s místem bydliště v okrese Hradec Králové. Podmínkou: Řidičský průkaz sk. C + E, karta na tachograf, profesní průkaz + zdr. způsobilost k řízení vozidel C+E (platné psychologické vyšetření řidiče).

Podobné nabídky práce

řidič/ka VKD C+E
přijmeme řidiče/ku C+E na tahač Mercedes Actros na pravidelné lince Ostrava-Brno-Ostrava. Jezdí se PO-Pá, víkendy volné. Místo bydliště v Ostrava Svinov výhodou.
TEREO plus s.r.o. CZ Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
ŘIDIČ/KA KAMIONU
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: státy - Belgie a Holandsko - čistý příjem 35000 KČ - 8 týdnu dovolené - víkendy doma Kontaktní osoba: Vídenský Jaromír, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
VL TRANS s.r.o. Na Výsluní 1322, Ústí nad Orlicí Plný úvazek
dnes
ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ NÁKLADNÍ DOPRAVY
Náplň práce: řidič tahače sklápěcího nebo plachtového návěsu, nebo návěsu s posuvnou podlahou. Požadujeme: profesní průkaz, praxe v oboru min. 2 roky, časová flexibilita, spolehlivost, platné psychotesty. Práce ve stabilní české f ...
MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic U Dlouhoňovic 1397, Žamberk Plný úvazek
včera
Řidič/ka nákladního automobilu
Místo výkonu: U Pily č.p. 756, 561 51 Letohrad Požadujeme: kartu řidiče, praxe v řízení nákladního vozidla 1 rok, občanskou bezúhonnost Nabízíme: zázemí největší obchodní organizace v regionu, benefity dle kolektivní smlouvy Živo ...
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí U Pily 756, Letohrad Plný úvazek
včera
Řidič nákladního automobilu+manipulant
Náplň práce: 60% jízda s PV3S, 20% práce s VZV, 20% manipulace s hydraulickou rukou.
Ing. Zbyněk Doleček 61, Orličky Plný úvazek
týden
ŘIDIČ
Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Hradecká č.p. 173, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto + cesty Kontaktní osoba: Vavroušek Jindřich, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Recycling - kovové odpady a.s. Hradecká 173, Vysoké Mýto Plný úvazek
týden