Volné pracovní místo  Řidič nákladního automobilu

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • řízení kontejnerových vozidel na svoz odpadů
  • možnost dvousměnného provozu

Požadujeme
  • ŘP sk. C
  • samostatnost a časová flexibilita
  • základní vzdělání
  • výpis z trestního rejstříku

Výhodou
  • ŘP sk. E
  • praxe v řízení hákových a řetězových souprav
  • průkaz ADR
  • digitální karta řidiče

Nabízíme
  • stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti se zázemím silné nadnárodní skupiny
  • práci pro životní prostředí v perspektivní oblasti využití odpadů
  • moderní pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví
  • možnost profesního růstu, uplatnění týmového ducha, sdílení ekoinovativních přístupů
  • odpovídající mzdové ohodnocení, nadstandardní benefity
  • možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání ( ADR, rozšíření skupin ŘP)

Místo pracoviště: Otrokovice
Termín nástupu: ihned dle dohody
Kontakt:
Martina Žákovská, tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář

Další informace o společnosti najdete na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016