Volné pracovní místo  ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 210 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

C04 a:25/5/2021 a:18/12/2023
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí.
Požadujeme:
  • řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, praxi.
  • dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklad pro výkon dané činnosti
, spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Náplň práce:
  • navážení stavebních hmot a materiálů.
Pracovní dny:
  • pondělí až pátek
  • sobota a neděle volno.
  • řízení vozidla a zajišťování bezpečnosti přepravy, vedení záznamů o provozu vozidla, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného.
Zaměstnanecké výhody:
  • personální strava a možnost ubytování, prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky (6,00-14,00 hod.), e-mailem, osobně. Kontakt emailem, telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Ubytování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.12.2023

Máte zájem o nabídku ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Poláchová z RV Styl s. r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.