Volné pracovní místo  Řidič nákladního vozidla

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 105 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

S žádostí o místo zasílejte profesní životopis.

Náplň práce, popis pozice:
rozvoz plechových střešních krytin koncovým zákazníkům, práce s hydraulickým nakládacím jeřábem
koordinace nakládky a vykládky se skladem, výdej a manipulace se zbožím
komunikace se zákazníky a s úsekem logistiky
spolupráce na inventurách
Požadujeme:
vyučen, SŠ vzdělání
řidičský průkaz sk. B, C a E
osvědčení o profesní způsobilosti řidiče a řidičskou praxi v nákladní dopravě
zdravotní způsobilost pro práci řidiče nákladního vozidla
osvědčení na obsluhu VZV - není podmínkou
bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu
komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni
Nabízíme:
Práci na HPP v silné a stabilní české společnosti
perspektivní a samostatnou práci
odborné zaškolení a osobnostní rozvoj
odpovídající technické zázemí
motivující mzdové ohodnocení dle dosažených výsledků
firemní benefity
nástup dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016