Volné pracovní místo  ŘIDIČ - odvozy mobilních domů a opravy na mobilních domech

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČ - ODVOZY MOBLNÍCH DOMŮ A OPRAVY NA MOBILNÍCH DOMECH
Nástup možný ihned.
Jsme jedni z největších prodejců nových i použitých mobilních domů v České republice a na Slovensku.
Náplň práce:
Hlavní náplní práce nabízené pozice je aktivní řízení - rozvozy mobilních domů klientům, příprava mobilních domů na rozvozy, opravy na mobilních domech a manuální práce na dvou pracovištích - Rožnov pod Radhoštěm a na druhé pobočce, kterou máme v Kolíně.
Jedná se o práci na plný úvazek (HPP) 40h/týdně - pružné pracovní doby/nerovnoměrně rozvržená prac. doba, 20 dní dovolené, mzda dohodou. Zkušební doba je dvouměsíční, HPP na dobu určitou, poté možnost prodloužení smlouvy.

Co od Vás očekáváme:
  • Řidičský průkaz sk. B, C, E - aktivní řidič
  • Manuální zručnost
  • Vše další potřebné Vás zaučíme.
Pokud budete mít zájem o tuto pracovní pozici, neváhejte se ozvat na číslo: použijte odpovědní formulář nebo zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Pozice je prozatím na dobu určitou, po určité době je možnost prodloužení smlouvy.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku ŘIDIČ - odvozy mobilních domů a opravy na mobilních domech?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Dorotík z MARVEL-INTERNATIONAL spol. s r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ŘIDIČ - odvozy mobilních domů a opravy na mobilních domech

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.