Volné pracovní místo  Řidič / řidička vysokozdvižného vozíku

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zaskladňování a vyskladňování materiálu, příprava materiálu na zakázky, převoz dílů mezi pracovištěmi, vychystávání výrobků pro expedici apod. Požadujeme: zkušenosti s obsluhou elektrického nebo motorového vysokozdvižného vozíku, vysoké pracovní nasazení, flexibilita. Nabízíme stabilní zaměstnání v rodinném podniku, dobré finanční ohodnocení, bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na neurčito.
V případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis na výše uvedené kontakty.
Jako předmět zprávy uveďte prosím název pozice, o kterou se ucházíte.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - po třech letech u firmy
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 18.11.2014 do 31.5.2015