Volné pracovní místo  ŘIDIČ - SKLADNÍK - pobočka Mladá Boleslav

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

JSTE ODPOVĚDNÝ ŘIDIČ A HLEDÁTE STÁLOU PRÁCI?
Hledáme pracovitého člověka, který rád řídí a zvládne hodně práce.

Vaším úkolem bude:
odpovědná práce ve skladu – příjem zboží, udržování skladu
rozvoz zboží zákazníkům po naplánované trase

Očekáváme od Vás:
vyučení technického směru
řidičský průkaz sk. B (praxi v řízení motorových vozidel)
základní znalost sortimentu autodílů
bezúhonnost, zodpovědnost
znalost práce na PC

Za Váš dobrý výkon nabízíme:
zaměstnání na HPP v prosperující a rozvíjející se společnosti
osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
firemní benefity
místo výkonu práce : Mladá Boleslav
nástup: dohodou

Pokud Vás námi nabízená pozice zaujala,zašlete prosím svůj strukturovaný životopis jednoduše stisknutím tlačítka ,,ODPOVĚDĚT".

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ELIT CZ ,spol. s r.o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Jiné výhody - Stravenky
  • Zvláštní prémie - Dle výkonu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016