Volné pracovní místo  ŘIDIČ VKD - pravidelné převozy v ČB (volné víkendy)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce: pravidelné převozy v ČB a okolí.
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, odměny za ekonomickou jízdu, volné víkendy, kvalitní vozový park, non-stop servis, mobilní telefon, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu ve firemním servisu ve Slověnicích, dlouhodobou stabilní práci, každý rok možnost výhry osobního automobilu nebo dovolené, zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjejíci společnosti, firemní akce
Požadujeme: ŘP "C,E", platný profesní průkaz, digitální kartu, psychologické vyšetření, spoleglivost,
Pokud Vás tato pozice zaujala budeme se těšit na Vaši odpověď a osobní setkáná.
Další benefity: slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu ve SLověnicích, školení, firemní akce
Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo osobně (Dobrá Voda u Českých Budějovic)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.3.2016