Volné pracovní místo  Řidič vysokozdvižného vozíku

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Na Hranici 6, Jihlava.
Náplň práce:
  • nakládka zboží dle nakládacího listu do kamionů a vagonů
  • příprava balíků k uskladnění do skladu
  • manipulace s VZV
  • další práce spojené s nakládkou a obsluhou VZV
  • kontrola správného technického stavu VZV
Požadujeme:
  • zkušenosti s prací ve skladu vítány
  • platný řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • platný průkaz VZV výhodou, možnost proškolení a získání osvědčení
  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme:
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
  • odborný profesní rozvoj
  • práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
  • slevy na výrobky společnosti Kronospan
  • možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny Kronospan
  • možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016