Volné pracovní místo  Řidič nákladního automobilu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Převozní 51, 403 32 Neštědice.
Náplň práce: nakládání zboží v provozovně v Neštědicích (chlazené maso a masné výrobky v přepravkách, vepřové půlky ve visu, hovězí čtvrtě ve visu, mražené zboží v kartonech nebo na paletách) a vykládání zboží u zákazníků, komunikace se zákazníky, výběr hotovosti, zaměstnanec dostane pracovní oděv, služební telefon, možnost objednání dovážených obědů do provozovny, jedná se o práci v Ústeckém a Libereckém kraji.
Požadujeme: střední odborné s výučním listem, ŘP skupiny C, profesní průkaz, digitální karta řidiče, psychologické vyšetření, zdravotní průkaz, pracovní doba cca od 5:00 hod., 1x za 3 - 4 týdny práce v sobotu.
Nabízíme: mzdové ohodnocení 17 000,- Kč, pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Kontakt: v případě zájmu na tel. číslo použijte odpovědní formulář , p. Martin Chott, nebo na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015