Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Řidič MKD
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Řidič MKD Zlín

Volné pracovní místo Řidiči mezinárodní nákladní dopravy vozidlem do 12t

6.1.2016
DAS Transport s.r.o.
Místo pracoviště
Jateční 78, Prštné, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

Požadavky: praxe s vozidlem nad 3,5t, profesní průkaz + ŘP sk. „C“, psychotesty, karta řidiče, bezúhonnost, spolehlivost
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně v době od 8:00 do 17:00 hod.

Podobné nabídky práce

řidič/ka VKD C+E
přijmeme řidiče/ku C+E na tahač Mercedes Actros na pravidelné lince Ostrava-Brno-Ostrava. Jezdí se PO-Pá, víkendy volné. Místo bydliště v Ostrava Svinov výhodou.
TEREO plus s.r.o. CZ Plný úvazek, Práce na ŽL
týden
Řidič C
Požadujeme řidič - řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz a kartu řidiče, spolehlivost, odpovědnost, časovou flexibilitu, dobrou fyzickou kondici, čistý trestní rejstřík, nástup ihned. Nabízíme -jistotu a zázemí silné a stabilní s ...
včera
Řidiči nákladního automobilu C (vnitrostátní kamionová doprava)
Náplň práce: vnitrostátní kamionová doprava, víkendy volné Výhody: příspěvek na penzijní připojištění Osobní návštěva na pracovišti Nádražní 1297, Vizovice 763 12 v pracovní dny od 7 do 11 a od 11:30 do 16:00 hod. ...
Zdeněk Krejsa Nádražní 1297, Vizovice Plný úvazek
týden
ŘIDIČ SKUPINY C + PROFESNÍ PRŮKAZ
Pro naši pobočku hledáme řidiče na denní rozvoz potravin. Požadujme spolehlivost, flexibilitu, praxe v dopravě výhodou
LIOVA GROUP, s. r. o. třída 3. května 1198, Zlín Plný úvazek
týden
Řidiči C+E
Hledáme řidiče Mezinárodní přepravy s vozidly nad 12 t. Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně.
QUICKTRANS s.r.o. Školní 200, Slušovice Plný úvazek
týden
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Přijmeme na hlavní pracovní poměr řidiče nákladního vozidla, podmínkou ŘP sk. C + E a profesní průkaz,vyžadujeme praxi v řízení ve vnitrostátní dopravě alespoň 5 let, spolehlivost a flexibilitu. Nástup ihned. Výhody: příspěvek na ...
LOKART, s. r. o. 300, Lípa Plný úvazek
týden