Volné pracovní místo  Řidiči mezinárodní kamionové dopravy *

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 360–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ŘIDIČI MKD * - státy EU
Nástup možný ihned.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, praxe.
Náplň práce: řízení motorového vozidla pro mezinárodní kamionovou dopravu.
Nabízíme: diety ze zahraničních pracovních cest. Možnost výdělku i 50.000,- Kč měsíčně
První kontakt: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář , e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo osobně v sídle od 8:00-16:00 hod.
ov. 17.6.
Volné místo bylo na písemnou žádost zaměstnavatele zrušeno dne 28.4.2022.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2021

Máte zájem o nabídku Řidiči mezinárodní kamionové dopravy *?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Radek Škařupa Jaroslav Škařupa, z SKATRANS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidiči mezinárodní kamionové dopravy *

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.