Volné pracovní místo  Řidiči motorového vozíku (skladníci)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:18.5.2016
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu

Požadujeme: průkaz a praxe na VZV výhodou; trestní bezúhonnost; , schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu; chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilita; komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu; řidičský průkaz sk. B;
Pracovní náplň: přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží; spolupracuje při inventurách skladových zásob; provádí výstupní kontrolu zboží;spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti
Nabízíme: zaměstnání na HPP, odpovídající platové ohodnocení; po zapracování: prémie dle obratu pobočky + 13 plat; příspěvek na stravenky á 80,- Kč a další benefity; jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky; zázemí silné a stabilní společnosti; nástup možný ihned
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, stravenky, 13 plat, 4 týdny dovolené
Kontakt: písemně na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.5.2016 do 18.5.2017