Volné pracovní místo  Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Sommerová Edita, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vývojář softwaru (Software Engineer)

Uchazeč je zodpovědný za implementace funkcí v podnikových aplikacích a služeb v rámci Dynamics CRM portfolia produktů; zajištění a splnění standardů kvality.

Náplň práce zahrnuje následující:

" Vyvíjet, implementovat, udržovat a zlepšovat softwarové komponenty a služby
" Používat nové technologie
" Účastnit se odborných diskuzí a přinášet nové nápady
" Podporovat zkušených členů týmu i nováčky na mezinárodní a korporátní úrovni
" Přispívat k pozitivnímu řešení

Požadavky: dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru vývoje softwaru nebo příbuzném oboru IT, minimálně 2 roky zkušeností v oboru, angličtina na profesní úrovni, perfektní znalost C#, .NET, C++, Java nebo jiného vývojářského jazyka, znalost budování cloudových služeb, platforem a nástrojů pro zpracování velkého objemu dat je považováno za velké plus, výborná schopnost pracovat v týmu, kreativní osobnost, která je schopná se zamyslet nad úkolem a přijít se zajímavým řešením.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016