Volné pracovní místo  Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklady a styku s veřejností

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti:
znalost a přehled v IT technologiích
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
MARKETING - MANAGER
Hledáme mladého ambiciózního člověka, který by měl chuť podílet se na budování dalších distribučních kanálů. Dlouhá praxe není podmínkou, důležitější je pro nás orientace v problému, chuť a schopnost k samostatnému řešení.

Náplň práce:
Úzká spolupráce s centrálou DRFG při budování a implementaci alternativních obchodních kanálů. Podpora při určování marketingové strategie společnosti.

Požadujeme:
o schopnost samostatné práce, rozhodnost
o časová flexibilita
o znalost a přehled v IT technologiích
o min. středoškolské vzdělání
o obchodního ducha, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
o zázemí prosperující mezinárodní společnosti
o práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu
o zajímavou různorodou práci v úzkém kolektivu
o přímý vliv na vedení a směřování firmy
o možnost osobního rozvoje

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2015