Volné pracovní místo  Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
  • Řízení a rozvoj oddělení nákupu (řízení nákupu, dispozic, metodické vedení skladového hospodářství) a řízení spolupráce těchto složek
  • Realizace schváleného procesu restrukturalizace oddělení nákupu
  • Vedení týmu.

Požadujeme
  • Vysokoškolské vzdělání ideálně technického nebo ekonomického směru.
  • Min. 5 let praxe v oblasti nákupu a manažerských dovedností.
  • Znalost nákupního (logistického) procesu z automotive podmínkou.
  • Komunikativní znalost světového jazyka (vhodná AJ, NJ).
  • Organizační schopnosti.

Nabízíme
  • Velmi motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe, založené na výsledcích.
  • Dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře.
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení.
  • Bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.
  • Slevy na volání, na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016