Volné pracovní místo  Řidiči retraku

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště: Na Dlouhém 88, 251 01 Říčany - Jažlovice
Prvotní kontakt: telefonicky Po - Pá, 9,00 - 16,00 na č. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář nebo e-mailem na použijte odpovědní formulář

Doplňující informace:
Požadujeme :
Zkušenosti se skladovými procesy
Znalost práce s terminálem
Minimálně 1 rok praxe na VZV (ETV)
Náplň práce :
Doplňování palet ve svěřeném úseku s cílem včasného a kvalitního vyřízení požadavku na doplnění pickingu do objednávky nebo objednávek zákazníka
Založení palet na příjmu s cílem včasného a kvalitního vyřízení požadavku na založení pozice pro zákazníka příjem
Zpracování kopeků kvalitně a včasně, které budou sledovány dle definovaných KPIs
Kvalitně a včasně plnit stanovené úkoly, které budou sledovány dle definovaných KPIs
Zodpovědnost ve svěřeném úseku za dodržování pořádku, úklidu
Zodpovědnost za dodržování BOZP a aktivní používání nástrojů BOZP SIO pro zlepšení bezpečnosti
Zodpovědnost za podněty a aktivity a trvalého zlepšování obzvláště (ale nejenom…) ve svěřeném úseku a procesu.
Zastupování kolegů po dobu jejich nepřítomnosti.
Zodpovědnost za zabalení všech palet ve svěřeném úseku vysokého skladování.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, stravenky,podíl na zisku společnosti, sleva na výrobky společnosti
Možnost finančního bonusu dle produktivity až 5000,- Kč
Svoz na pracoviště z Prahy - Opatova nebo z Říčan ( hradí firma)

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2016 do 1.3.2017