Volné pracovní místo  Řidiči vysokozdvižných vozíků

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 30 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pavlová Hana, e-mail: použijte odpovědní formulář

Hledáme kolegy ochotné pracovat ve 12h směnách PO – PÁ (denní 6:00 – 18:00h, noční 18:00 – 6:00h, 2–4 směny týdně)

Co budete dělat?
  • vykládat a nakládat nákladní a ostatní auta,
  • vážit a přesouvat materiál z řad,
  • uklízet skladovací prostory.
Co požadujeme?
  • manuální zručnost,
  • čistý výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnanecké výhody:
  • čisté teplé prostředí výroby,
  • práce na dobu neurčitou,
  • k fixní mzdě možnost měsíčních výkonnostních a individuálních bonusů,
  • příspěvek na dopravu autem (3 Kč/km) nebo MHD,
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem,
  • příspěvek na stravné + vlastní jídelna,
  • nákup výrobků za zvýhodněnou cenu,
  • další benefity formou kafeterie (6000,-/rok) na rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená),
  • finanční odměna 30 000 Kč za doporučení nového zaměstnance,
  • příspěvek na dopravu,
  • odborná školení = osobní rozvoj,
  • a další…
Výborná dostupnost (metro, tram Kolbenova)

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Řidiči vysokozdvižných vozíků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Pavlová z KMV BEV CZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Řidiči vysokozdvižných vozíků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.