Volné pracovní místo Řidič/ka autobusu v dálkové přepravě osob

15.1.2016
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
Místo pracoviště
Mařákova 1087, Litomyšl-Město, 570 01, Litomyšl
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: pravidelná linková doprava okres Svitavy
Požadujeme: řidičský průkaz sk. D, trestní bezúhonnost
Zaměstnavatel hradí všechna lékařská vyšetření, školení pro výkon povolání, náklady na pořízení osobní karty řidiče pro vozy s digitálním tachografem, zvýhodněné cestování autobusy společnosti a další zaměstnanecké výhody, uvedený plat + zákonné příplatky + diety
V případě zájmu zašlete písemné nabídky s profesním životopisem na uvedenou adresu firmy nebo na e-mail : poslat email bližší informace telefonicky na tel. :  poslat email

Podobné nabídky práce

řidič/ka VKD C+E
přijmeme řidiče/ku C+E na tahač Mercedes Actros na pravidelné lince Ostrava-Brno-Ostrava. Jezdí se PO-Pá, víkendy volné. Místo bydliště v Ostrava Svinov výhodou.
TEREO plus s.r.o. CZ Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux Španělsko) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz C+E - psychotesty - karta do digitál ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. ČR Plný úvazek
aktivní
Řidič MKD C+E - západní EU - bez jazykových znalostí
Náplň práce: - řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny - zahraniční cesty v rámci EU především západní části (Anglie Francie Benelux aj.) - nakládka vykládka Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C+E - psychotesty - karta do digitální ...
aktivní
Traktorista a obsluha zemědělských strojů, opravář, řidič
Řidičský průkaz T,B,C V období sezónních prací flexibilní pracovní doba Výhody: Podnikové stravování, dovolená navíc
Agro družstvo Sebranice 338, Sebranice Plný úvazek
týden
Řidič/ka autobusu v dálkové přepravě osob
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MÍSTO VÝKONU: pravidelná linková doprava okres Svitavy POŽADUJEME: trestní bezúhonnost NABÍZÍME: - zaměstnavatel hradí všechna lékařská vyšetření, školení pro výkon povolání, náklady na pořízení osobní karty ři ...
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. Mařákova 1087, Litomyšl Plný úvazek
týden
řidič
Jedná se o rozvoz obědů Jedná se o fyzicky náročnější práci vhodnější pro muže a fyzicky zdatnější ženy. Příspěvek na oběd
Seniorcentrum města Svitavy s.r.o. Felberova 715/31, Svitavy Zkrácený úvazek, Brigády
týden