Volné pracovní místo  Řidič/ka - hydraulická ruka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Nádražní 220, Hrochův Týnec
Náplň práce: řízení nákladního vozidla, manipulace s hydraulickou rukou, kontrola průběhu nakládky a vykládky, pravidelná údržba celé soupravy, včasné odevzdávání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče
Požadujeme: ŘP sk. C + E, vazačský průkaz, psychologické vyšetření, digitální kartu řidiče, profesní a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost a aktivní přístup. Jeřábnický průkaz-výhodou.
Zaměstnanecké výhody: nadprůměrné finanční ohodnocení, atraktivní zaměstnanecké benefity (zdravotní volno, penzijní připojištění, zvýhodněné telefonování a další), výborný technický stav vozidel a compliance program
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese či přímo na výše uvedené adrese.

Požadované dovednosti

  • Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
  • Jiné - zdravotní způsobilost a digitální kartu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2016