Volné pracovní místo  Řidič/ka MKD | Benelux

Firma
Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 55 000–58 000 Kč / měsíc

Řidič/ka MKD je těžká a náročná práce a to si v naší společnosti velice dobře uvědomujeme, tomu odpovídá i naše péče o naše zaměstnance. Hledáme kolegu, který si troufne se spojit se seriózním zaměstnavatelem v oboru dopravy a logistiky ze Slaného.

Náplň práce
  • Přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů

Požadavky
  • Řidičský průkaz skupiny C+E
  • Praxi na obdobné pozici u MKD
  • Profesní a zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme
  • Skvělé, stabilní a především dlouhodobé a seriózní zaměstnání
  • Vynikající platové ohodnocení 40 000,- čistého (fix + diety)
  • Pravidelnou mzdu a nejmodernější zázemí (vozový park, zázemí pro řidiče)
  • Průběžná zaškolení a rozvoj
  • Moderní vozový park tahačů MAN EURO6 a 6,5

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.2.2017