Volné pracovní místo  Řidič/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Opatovice nad Labem
Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň: vnitrostátní a zahraniční přeprava sypkých hmot v silocisternách
Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C + E, platný profesní průkaz + kartu řidiče do digitálního tachografu, spolehlivost, odpovědnost a časovou flexibilitu, praxi v řízení nákladních vozidel, trestní bezúhonnost, výpis z karty řidiče, dobrý zdravotní stav

Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč, systém zaměstnaneckých výhod (příspěvek na životní a důchodové pojištění, týdenní ozdravný pobyt v lázních, Sodexo benefity ), 5 týdnů dovolené, cestovní náhrady, zázemí stabilní a dobře se rozvíjející firmy, mobilní telefon, pravidelný výplatní termín, nástup možný ihned

Poznámka: vítáme bydliště v okruhu Pardubic, Hradce Králové, Chrudimi, vítáme praxi v obsluze silocisterny

Místo je vhodné i pro absolventy.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016