Volné pracovní místo  Robotic Engineer

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Inženýr robotiky

Pracovní náplň:
  • Vytváření modelů, simulací a nástrojů ve vývojovém prostředí (ABB Robot Studio...)
  • Výběr vhodného robota na základě potřeb výrobních procesů
  • Definování a programování trajektorie pohybu ruky robota
  • Nastavování robotických kontrolních systémů ( např. ABB, Fanuc, Staubli...)
  • Synchronizace strojového vidění a pohybů robota
Požadavky:
  • VŠ technické
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s programovaním v robot studio programech ( Např. ABB, Staubli..)
  • Zkušenost se simulacemi ( 3D)
  • Zkušenost v návrhu robotických aplikací
Nabízíme:
  • práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • perspektivu profesního a kariérového růstu
  • závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (posilovna, zubař...)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016