Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Cenař / kalkulant
Lokalita:
Plzeň-město
Zveřejnil:
Úřad práce Plzeň
Může se Vám hodit:
Cenař / kalkulant Plzeň-město

Volné pracovní místo Rozpočtář/ka pro naceňování hliníkových konstrukcí

29.9.2016
FALK, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Radobyčická 2709/9, Jižní Předměstí, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
dobré komunikativní vlastnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, systematičnost
zájem o práci v oblasti stavebnictví
schopnost samostatné práce
počítačové dovednosti: MS Office, Internet, Outlook, znalost Autocadu
řidičský průkaz skupiny B
praxe s naceňováním hliníkových konstrukcí výhodou

Náplň práce:
tvoření rozpočtů, nabídek, kalkulací, práce s výkresy
spolupráce s výrobním úsekem
účast na přípravě zakázek
spolupráce s projektovými kancelářemi a stavebními firmami
péče o evidenci projektů

Nabízíme:
zajímavou práci s možností profesního růstu
standardní platové podmínky /14.000–24.000,–Kč/
hlavní pracovní poměr
práci v zavedené firmě (zal.r.1991)
nástup dle dohody

Vaše písemné nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mailovou adresu: poslat email

Více informací na: poslat email , Falk spol. s r.o., Radobyčická 9, 301 00 Plzeň,  poslat email