Volné pracovní místo  rozvoz stravy

Vzdělání minimálně Neúplné základní
Hrubá mzda 19 500–21 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • rozvoz jídel (varných nádob) na jednotlivá odd. nemocnice (nejedná se o řidiče!!!)
  • sběr prázdných varných nádob z oddělení
  • údržba a péče o nádoby (mytí, skladování)

Požadujeme:
  • ZŠ / SOU vzdělání
  • očkování proti žloutence
  • trestní bezúhonnost (doložení výpisu z RT)

Nabízíme:
  • zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě (19.500 + příplatky za služby +
+ osobní ohodnocení po zapracování - cca 5.000,- + mimořádné odměny)
  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, kulturní akce v areálu PNHoB, 5 týdnů dovolené)

Nástup od ihned, případně dohodou.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: použijte odpovědní formulář
případně na telefonu: použijte odpovědní formulář - Bc. Hanikýřová

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Neúplné základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2024 do 17.4.2025

Máte zájem o nabídku rozvoz stravy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Stella Hanikýřová, vedoucí personálního a mzdového odd. z Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku rozvoz stravy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.