Volné pracovní místo  Rozvozci pro pizzerii

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:
  • Pražská 71/15, Brandýs nad Labem

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
  • rozvozce pro pizzerii
Požadujeme:
  • příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu
  • znalost Říčan a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce
  • pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
  • zaškolení a práci v oblíbeném podniku
  • pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, mladý týmový kolektiv
  • možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček
  • v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Svůj zájem zasílejte emailem na: použijte odpovědní formulář v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017