Volné pracovní místo  Sales Admin

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 38 000–42 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní informace:
e mailem: použijte odpovědní formulář

Upřesňujicí informace:
  • Obor vzdělání: Práce je vhodná pro absolventy ekonomických a technických oborů. Vhodná i jako praxe pro studenty závěrečných ročníků (bakalářské i magisterské studium)
  • Náplň práce: Support při udržování vztahů se zákazníky jménem skupiny AVL pro zákazníka Škoda / Volkswagen, Support při akvizici nových projektů a rozvoj nových prodejních potenciálů, Support při přípravě nabídek na vývojové služby se zaměřením na hnací ústrojí (konvenční, hybridní a elektrické), Support při realizaci jednání o smlouvách, Support při prezentaci nabídek a představení portfolia AVL zákazníkovi na všech hierarchických úrovních, Podpora interního projektového plánování, vedení a controllingu
  • Odborné znalosti a zkušenosti: komunikativní a otevřené vystupování
  • Jazyková vybavenost: Znalost češtiny, němčiny a angličtiny slovem i písmen (úroveň B2)
  • Další požadavky: Vysoká míra cílevědomosti a sebeorganizace, ochota cestovat na služební cesty v tuzemsku i zahraničí.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Sales Admin?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Aneta Mocová z AVL Czech Republic s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Sales Admin

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.