Volné pracovní místo  Sales manager/ obchodník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Min. 4 roky praxe na obdobné pozici v hotelovém provozu
Předchozí prokazatelně doložitelné dobré výsledky
Velmi dobré komunikační schopnosti
Velmi dobrá znalost práce na PC, Microsoft Office, včetně Outlooku
Řidičský průkaz typu B
Znalost anglického jazyka na dobré úrovni podmínkou, znalost ruského jazyka výhodou
Zkušenosti se seminárními a konferenčními aktivitami
Znalost rezervačních systémů, např. booking, hrs, airbnb, previo atd podmínkou
Znalost channel managerů, orientace ve správě webových stránek
Zkušenost s marketingem v oblasti hotelnictví a PR
Znalost domácího, převážně brněnského trhu
Odolnost vůči stresu
Náplň práce:
  • Vyhledávání nových klientů a možností spolupráce, proaktivní sales
  • Vytváření cenové politiky
  • Vyjednávání podmínek spolupráce (IRS, bookingové agentury, cestovní agentury, firmy, koncoví klienti atd.)
  • Vyjednávání o podmínkách smluv a jejich vyhotovení
  • Pravidelné vyhodnocování statistik a vytváření pravidelných reportů
  • Pravidelné analýzy trhu, konkurence, možností, slabých a silných stránek hotelu
  • Prezentace hotelu (vlastní www, bookingové servery, navigační systém, billboardy
  • Zodpovědnost za ekonomické výsledky hotelu
  • Účast na veletrzích a workshopech
  • Spolupráce s provozním úsekem hotelu
  • Spolupráce na rekonstrukci nové části hotelu

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 16.1.2017