Volné pracovní místo  Sales Manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

  • Aktivní akvizice a realizace obchodní politiky ve svém regionu
  • Plnění stanoveného plánu prodeje
  • Identifikace, nastavení priorit, cílů a strategií při hledání nových příležitostí
  • Sběr informací o potenciálních klientech a konkurenci, analýzu možností a potřeb trhu v regionu
  • Jednání s potencionálními klienty
  • Udržování znalosti kompletního portfolia služeb G4S

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti prodeje 3 roky
  • Vynikající komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • Výborný tah na branku a drive
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (systém fixní mzdy + motivační složky), pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016