Volné pracovní místo  SAMOSTATNÁ MZDOVÁ ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: zpracovávání mezd pro pestrou skupinu našich klientů, efektivní obsluha účetního mzdového softwaru, jednání a vyřizování písemné komunikace s úřady, komunikace s klienty a poskytování personálně mzdového poradenství
POŽADUJEME
Odborná způsobilost: středoškolské vzdělání s maturitou; znalost práce v MS Office především Word, Excel, Outlook a znalost práce s internetem; řidičský průkaz třídy B (osobní automobil), aktivní zkušenost s řízením osobního vozidla
Osobní způsobilost: preciznost, smysl pro zodpovědnost, komunikační dovednosti a vštřícnost, ochota dále se vzdělávat, zájem o obor a vlastní iniciativa, časová flexibilita - možnost občasného působení v kanceláři J. Hradec
NABÍZÍME: práci v prosperující firmě, příjemné pracovní prostředí, nástupní plat 25.000 Kč, nástup ihned, místo výkonu práce České Budějovice

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.2.2017