Volné pracovní místo Samostatná účetní - mzdy

3.11.2016
ELTE, s.r.o.
Místo pracoviště
Za Válcovnou 465/49, Předlice, 400 01, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Za Válcovnou 465/49, Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: samostatné vedení podvojného účetní a zpracování mezd

  • znalost aktuálních účetních předpisů české legislativy
  • znalost daňových zákonů a schopnost jejich aplikace
  • koncepční a systematický přístup k práci
  • příprava inventarizací, podkladů pro účetní závěrky, podklady pro audit
  • DPH, kontrolní hlášení
  • zpracování mezd, odvody atd.
  • znalost práce na PC, výhodou znalost programu Dynamics AX

Požadujeme : samostatnost,přes­nost, svědomitost, odpovědnost, pečlivost.
Nabízíme: mzdu 20 000 – 24 000,– Kč., stravenky,
Hlásit se na uvedený e-mail nebo telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC