Zařazeno v oborech:
Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Účetní
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Nymburk
Může se Vám hodit:
Účetní Nymburk

Volné pracovní místo Samostatná účetní

28.9.2016
EXE SPORT s.r.o.
Místo pracoviště
V Břízách 808, Mladá, 289 24, Milovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: Odpovědnost za kompletní vedení podvojného účetnictví, soustavná každodenní práce s doklady společnosti, evidence dokladů v účetním softwaru Pohoda, průběžné kontroly pohledávek a závazků, účtování středisek, pokladen, skladů, závazků, pohledávek, majetku, smluv, evidence a zpracování mezd malé organizace do 25 zaměstnanců, zpracovávání měsíčních reportů, zpracování roční uzávěrky a daňových přiznání, úzká spolupráce s vedením společnosti, účast na kontrolách státních orgánů
Požadujeme: VŚ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru; praxe na obdobné pozici min. 5 let; velmi dobrou znalost účetních a daňových pravidel a příslušné legislativy; samostatnost, logické myšlení, pečlivost; znalost práce v prostředí Microsoft Office; zkušenosti se softwarem Pohoda výhodou; komunikativní dovednosti; čistý trestní rejstřík
Nabízíme: zázemí obchodní společnosti s dlouholetou praxí ve sportovním odvětví; prostor pro profesní růst; samostatnou, různorodou a zodpovědnou práci s prostorem pro implementaci vlastních návrhů rozvoje svěřené oblasti; stabilní platové prostředí a zaměstnanecké bonusy; technické zázemí; stravenky, příspěvky na dovolenou, příspěvky na kulturu, sport a zdraví