Volné pracovní místo  samostatná/ý účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 12 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomikcého směru; praxe na pozici účetní podmínkou, ve výrobní společnosti výhodou; znalost účtování a správy majetku; znalost účetní legislativy v oblasti DPH; uživatelskou znalost MS OFFICE; zkušenosti s účtováním v IS SAP výhodou; znalost AJ či NJ výhodou; ŘP sk. B; pečlivost, samostatnost, kounikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu;
Náplň práce, okruh činností:
  • zpracování dobírkových, materiálových a zahraničních faktur; vedení podnikové pokladny a zajištění veškerých činností s tímto související; správa evidence majetku; pořizování a zaúčtování vnitřních dokladů; vystavování příkazů k úhradě; mzdové účetnictví;
ŽIVOTOPISY A KRÁTKÝ PRŮVODNÍ DOPIS zasílejte POUZE na email: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017