Volné pracovní místo  Samostatný (á) účetní (ekonom/ka)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zodpovědný výkon na daném pracovním místě představuje především vedení podvojného účetnictví, zodpovědnost za něj, správu a péči o otevřené položky v účetnictví, vytváření a odpovědnost za správnost měsíčních reportů, řešení daňových záležitostí společnosti, samostané jednání s úřady, spolupráci s externími auditory.
Požadavky: VŠ případně SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví, praxi na podobné pozici alespoň 3 roky , znalost práce na PC (Word, Excel,) na velmi dobré úrovni, vynikající znalost účetních a daňových předpisů, zkušenosti s přípravou roční uzávěrky, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k plnění úkolů, znalost IS Navision výhodou.
Zaměstnavatel nabízí mzdové ohodnocení odpovídající práci a úvazku, možnost dalšího zvyšování kvalifikace, práci na zkrácený pracovní úvazek s výhledem na plný úvazek.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2014 do 12.11.2014