Volné pracovní místo  Samostatný projektant staveb Praha

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Křenova č.p. 438/3, Veleslavín, 162 00 Praha 616
kontakt: Kmošek Petr Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Společnost Domestik s.r.o. je významná pražská stavební a developerská společnost, zabývající se poskytováním komplexních služeb a projektů v oblasti - stavebnictví a developmentu, která působí převážně na českém trhu. Staňte se i vy součástí našeho týmu – aktuálně obsazujeme pozici:

Samostatný projektant staveb Praha – se zaměřením na výstavbu individuálních novostaveb RD a rekonstrukce ČD, bytů a RD

Pracovní náplň:
  • samostatná tvorba projektové dokumentace
  • koordinace projektů
  • zajištění a příprava podkladů pro profese
  • koordinace a kompletace stavební a profesní části projektu
-inženýring jednání na stavebních úřadech a památkářích
-autorský dozor

Požadujeme:
  • VŠ, popř. SŠ s praxí a zkušenostmi v projekci
-znalost stavebního zákona a legislativy
-autorizace
-stavařský talent a smysl pro detail
  • prokazatelnou praxi min 5 let
  • znalost práce s MS Office
  • znalost práce s CAD programy
-dobré prezentační a organizační schopnosti, logické myšlení a argumentace

Nabízíme:
  • kreativní a samostatnou práci
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příležitost k seberealizaci, osobnímu i profesnímu rozvoji
-firemní benefity

Možnost nástupu: Ihned

Více o nás naleznete na použijte odpovědní formulář
Svůj profesní životopis, včetně fotografie, zasílejte prosím na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016