Volné pracovní místo  Samostatný projektant

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–34 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ technického směru nebo VŠ s praxí v dané problematice, zkušenosti s prací v grafickém editoru AutoCAD, znalost rozpočtování,PODMÍNKOU JE AUTORIZACE-autorizovaný technik pro stavby vodního hospodářství, spec.na stavby zdravotně technické nebo autorizovaný inženýr pro stavby vodního hosp.
-iniciativa, tvořivost, adaptabilita, vys.prac.nasazení, komunikace, odolnost vůči stresu, ŘP sk.B
Náplň práce: zpracování studií, projektů pro územní řízení, dokumentace pro výběr zhotovitele v rozsahu pro provádění stavby, zpracování prováděcích projektů atd.
Nabízíme: 7,5hod.prac.doba, stravenky, nástup na dobu určitou s možností prodloužení, zkušební doba. Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Kontakt e-mailem nebo osobně (St 8:00-14:30 hod.).

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.9.2016