Volné pracovní místo  SAMOSTATNÝ STAVBYVEDOUCÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Stavební společnost SYNER Morava,a.s. se sídlem ve Zlínském kraji s celorepublikovou působností hledá do svého týmu schopné a průbojné zaměstnance na pozici:
SAMOSTATNÝ STAVBYVEDOUCÍ

  • Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ 3 roky praxe v oboru, SŠ 5 let praxe v oboru, Organizační a komunikativní schopnosti, Znalost AJ nebo NJ výhodou, Schopnost plného pracovního nasazení, Znalost stavebního zákona, stavební legislativy, problematiky smluv, Autorizaci, Schopnost prosadit se a převzít odpovědnost, Řidičský průkaz sk.B, Práce na PC
  • Náplň práce: řízení stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem a předpisy společnosti, kontrola kvality a množství provedené práce, řízení mistrů, spolupráce s hlavním stavbyvedoucím
  • Nabízíme: motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce, zajímavou práci v prosperující firmě, která se řadí k nejvýznamnějším ve svém oboru, dle dohody přidělení služebního vozu i k soukromému používání, široký systém zaměstnaneckých výhod, vzdělávací a jazykové programy, práci v dynamickém kolektivu
  • Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na adresu: SYNER Morava a. s., 1. máje 532, 767 01 Kroměříž, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.3.2015