Volné pracovní místo  SCANERISTA - Pracovník logistického centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň pracovní pozice:
  • Místo výkonu práce: Průmyslová 1, Jihlava 586 01
  • Práce na scaneru Třídění a značení zásilek
  • Třídění příchozích zásilek dle specifikace
  • Drobná administrativa
Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání nejlépe s maturitou
  • Pečlivost a Zodpovědný přístup ke svěřené práci
  • Spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu pracovat na nočních směnách 18,00 - 03,00
  • Požadujeme doložení trestní bezúhonnosti
  • Výborná znalost práce PC ovládání - PC Klávesnice
  • Fyzicky náročná práce
Nabízíme:
  • Práci na plný úvazek
  • Nástupní mzdu 13.000,+ příplatky za noční směny
  • Příplatky za nemarodění 1.000,-
  • Dotované stravenky 100,-/odpracovaný den
  • Dotované výhodné neomezené tarify na volání až pro 5 rodinných členů
  • Odborné zaškolení
  • Firemní benefity (Stravenky, výhodný tel. tarif)
  • Práci na HP

Vhodné pro

Směnnost

Noční provoz

Pracovní období

od 18.5.2015