Volné pracovní místo ŠÉFMONTÉR - ELEKTRO

19.8.2016
LUMEN a.s.
Nemanická 440/14, České Budějovice 3, 370 10, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce:samostatně provádí a řídí elektromontážní práce a svěřené činnosti na stanoveném úseku či části zakázky v předmětu a čase, je zodpovědný za dodržování dílčích termínů a řízení dodávek materiálu v jeho svěřeném úseku, zodpovídá za dodržování kvality prováděných elektromontážních prací dle standardů společnosti a dodržování norem, zodpovídá za provádění výkonů vlastními kapacitami a koordinuje výkony elektromontérů a subdodavatelů (v případě, že je pověřen nadřízeným zaměstnancem), provádí a kontroluje práce související s realizací stavby vyhrazených elektrických zařízení podle projektové dokumentace, provádí práce na svěřeném pracovišti při řešení poruchových a kalamitních stavů a informuje o nich svého nadřízeného, spolupracuje při provozních a funkčních zkouškách při uvádění dokončeného elektrického zařízení do provozu, účastní se kontroly a předání materiálu pro stavbu, řídí se pokyny nadřízeného zaměstnance a plní je v zadaném termínu.
Požadavky:SOU/ÚSO elektro vzdělání, praxe na obdobné pozici min. 3 roky, vyhláška § 50 (instalace do 1kV, včetně hromosvodů), ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat po celé ČR, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost. V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení zašlete písemnou přihlášku s Vaším životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: poslat email
Nabízená minimální základní mzda: 100,–Kč/hod. + měsíční pohyblivá složka mzdy/ hodinu – vázaná na výkon zaměstnance až 50 %.

Požadované dovednosti

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B