Volné pracovní místo  SENIOR CAD DRAFTSMAN (Kreslič, konstruktér 2D/3D)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

SENIOR CAD DRAFTSMAN (jiné možné názvy: Kreslič nebo Konstruktér 2D/3D)
Popis pracovní pozice
  • konstrukce 3D modelů v programu Solid Edge
  • převedení 3D modelů do 2D výkresové dokumentace
  • návrhy jednotlivých zlepšení pro stávající produkty
  • zajištění materiálu a dílů pro sestavení prototypů a následná spolupráce při sestavení a ověření prototypů
  • podpora junior draftsmanů

Požadujeme
  • SŠ/VŠ technické zaměření (oblast strojírenství)
  • minimálně 3 roky relevantní praxe s návrhem konstrukčních dílů (plastové, kovové,…)
  • velmi dobrá schopnost komunikovat
  • pokročilá úroveň Aj slovem i písmem
  • výborná znalost technických výkresů
  • schopnost řešení problémů
  • flexibilní myšlení a schopnost pracovat paralelně na více úkolech
  • pokročilá znalost modelování 3D (Solid Edge výhodou)
  • povědomí o výrobních procesech plastů a kovů a o výrobních omezeních, které mají dopad na návrh plastových a kovových komponentů

Nabízíme
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pravidelné roční navyšování platu
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 krát ročně finanční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • jazykové kurzy - AJ, JAP
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů
Jak žádat o zaměstnání
V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici zašlete prosím svůj životopis v anglické a české verzi spolu s motivačním dopisem na naše personální oddělení. e-mail: použijte odpovědní formulář

Datum nástupu: dle dohody.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017