Volné pracovní místo Senior/ka grafik/čka

2.12.2016
SABANERO s.r.o.
Místo pracoviště
28. října 207/49, Moravská Ostrava, 1 2, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Ostravská mediální agentura SABANERO hledá grafika do svého IT týmu. Naše práce je inovativní, moderní a funkční. Kreativitě meze neklademe, pokud je uživatelsky efektivní. Tvoříme weby na míru, které běží na našem systému SHOPNERO. Nevyžadujeme žádnou znalost programovacích jazyků.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • návrh a tvorba webdesignu
  • následné vytvoření a rozdělení na jednotlivé části grafiky
  • grafika tiskovin a znalost přípravy pro tisk

POŽADUJEME:

  • vlastní kreativitu a samostatnost
  • důraz na kvalitu a přesnost
  • znalost vektorové nebo rastrové grafiky a webdesignu
  • výborná znalost práce v programu Adobe Photoshop, nebo Adobe Illustrator
  • ochotu učit se novým věcem a získávat nové znalosti

NABÍZÍME:

  • zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
  • možný pracovní růst
  • mladý inovativní kolektiv
  • práci v příjemném prostředí

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a ukázky prací (zaslání ukázek je podmínka) na email:  poslat email