Volné pracovní místo  Senior Information Security & Risk Manager

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Kovaľová Jana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář - Ostrava

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky:
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Znalost tureckého jazyka výhodou

Náplň práce:
  • Dohlíží na plánování, provádění a správu mnohostranných iniciativ týkajících se dodržování předpisů, zajištění kontroly, řízení rizik, zabezpečení a ochrany infrastruktury/informačních aktiv
  • Vyvíjí a spravuje zabezpečení pro více IT funkčních oblastí (např. aplikací, systémů, sítí a/nebo webu) v rámci celého podniku.
  • Podílí se na plánování zabezpečení a analytické činnosti a pracuje v kombinaci s týmy, aby zajistil bezpečnost zapojených do projektů.
  • Poskytuje konzultace o bezpečnosti informací a dodržování předpisů a dohlíží na taktické operace a procesy (taktický směr)
  • Vede a kontroluje hodnocení bezpečnostních rizik pro nové nebo aktualizované interní aplikace/služby nebo aplikace/služby třetích stran.
  • Vyhodnocuje a doporučuje nástroje a řešení, které poskytují funkce zabezpečení.
  • Představuje bezpečnostní a informační rizika mezi ostatními organizačními odděleními a výbory.
  • Odpovědný za rozvoj strategií řízení rizik v oblasti IT a digitalizace, např.
  • Odpovědný za posuzování a vykazování rizik, zajištění souladu a řízení zajištění kvality při vývoji a provozu
  • Spolupráce v rámci zahraničních trhů se zaměřením na Turecko

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, přísěvek na penzijní pojištení, cafeterie

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.11.2020

Máte zájem o nabídku Senior Information Security & Risk Manager?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Kovaľová z Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Senior Information Security & Risk Manager

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.