Volné pracovní místo  SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR/KA

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Praha

Náplň práce:
-návrh a vývoj bankovních aplikací na platformě Java EE
-zodpovědnost za dokončení projektových dodávek v požadovaném čase a kvalitě
-vedení menší skupiny vývojářů

Co požadujeme:
-vysokoškolské vzdělání
-zkušenosti s vývojem aplikací na platformě Java EE alespoň 3 roky
-týmový hráč
-pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů
-velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy
-praktické zkušenosti se Spring frameworkem
-znalost alespoň jednoho webového frameworku
-znalost UML, HTML, XML, JavaScript, CSS, SQL
-anglický jazyk (slovem i písmem)

Výhodou:
-zkušenost s portálovými platformami (Liferay)
-znalost frameworku Vaadin nebo JSF
-zkušenosti z oblasti web designu
-zkušenosti s JavaScript frameworky (jQuery)
-administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, Jetty, WebSphere, JBoss)
-znalost Enterprise Architect
-znalost bankovního prostředí

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017